Zomerwind

Auteur: Nina George
Uitgeverij: Luitingh-Sijthoff, Amsterdam
ISBN: 9789024583027
Bindwijze: Softcover
Afmetingen: 21,6 x 14 x 3,2 cm
Gewicht: 488 gram
Aantal Pagina’s: 266 blz
Jaar: 2019
Druk: 1e druk
Categorie: Literatuur & Romans

7,50

Beschrijving

Een prachtige, sensuele roman over twee vrouwen die zichzelf opnieuw uitvinden tijdens een lange zomer aan de Bretonse kust. Voor lezers van Jessie Burton en Rachel Joyce. In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als ieder jaar met haar gezin de zomer door in Bretagne. Dit jaar is Julie, de vriendin van haar zoon Nicolas, voor het eerst mee. Claire en Julie, die op het eerste gezicht tegenpolen zijn – Claire, volwassen en succesvol, en Julie, jong en zoekend – herkennen langzaam de overeenkomsten in elkaar. Evenals hun wens om meer uit het leven te halen. Tijdens de laaiende zomerhitte aan de Bretonse kust nemen beiden een beslissing die hun leven voorgoed zal veranderen.

Extra informatie

Gewicht 0,488 kg
Afmetingen 21,6 × 14 × 3,2 cm
Conditie

Goed: In prima conditie; lichte sporen van gebruik;